Võistlused

Ürituse aeg ja koht

Location

10-kordne ultratriatlon

10-kordne päevane ultratriatlon on võistlus, kus võistlejad peavad 10 järjestikuse päeva jooksul iga päev läbima ühe täispika triatloni ehk 10 x (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu). Iga päev on üks start ja üks finiš – st aeg pannakse kõigile üheaegselt käima ujumise osa alguses ja aeg läheb kinni, kui sportlane on ületab päeva viimase alana maratonijooksu finišijoone.

Rohkem infot →

5-kordne ultratriatlon

5-kordne päevane ultratriatlon on võistlus, kus võistlejad peavad 5 järjestikuse päeva jooksul iga päev läbima ühe täispika triatloni ehk 5 x (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu). Iga päev on üks start ja üks finiš – st aeg pannakse kõigile üheaegselt käima ujumise osa alguses ja aeg läheb kinni, kui sportlane on ületab päeva viimase alana maratonijooksu finišijoone.

Rohkem infot →

3-kordne ultratriatlon

3-kordne päevane ultratriatlon on võistlus, kus võistlejad peavad 3 järjestikuse päeva jooksul iga päev läbima ühe täispika triatloni ehk 3 x (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu). Iga päev on üks start ja üks finiš – st aeg pannakse kõigile üheaegselt käima ujumise osa alguses ja aeg läheb kinni, kui sportlane on ületab päeva viimase alana maratonijooksu finišijoone.

Rohkem infot →

2-kordne ultratriatlon

2-kordne päevane ultratriatlon on võistlus, kus võistlejad peavad 2 järjestikuse päeva jooksul iga päev läbima ühe täispika triatloni ehk 2 x (3,8 km ujumist, 180 km rattasõitu ja 42,2 km jooksu). Iga päev on üks start ja üks finiš – st aeg pannakse kõigile üheaegselt käima ujumise osa alguses ja aeg läheb kinni, kui sportlane on ületab päeva viimase alana maratonijooksu finišijoone.

Rohkem infot →

2-kordne katkematu ultratriatlon

2-kordne katkematu ultratriatlon on võistlus, kus võistlejatel tuleb esmalt ujuda 7,6 km, seejärel sõita ratast 360 km ja viimase alana joosta 84,4 km. Võistlusel on üks start ja finiš - s.t. st aeg pannakse kõigile üheaegselt käima ujumise osa alguses ja aeg läheb kinni, kui võistleja on pärast ujumist ja rattasõitu ületanud 84,4 km jooksu finišijoone.

Rohkem infot →